Elara-genseren er en stilren og komfortabel genser designet av Viking Garn. Den har en klassisk silhuett med høy hals som gir både varme og et moderne preg. Laget av 100% australsk ull, er denne genseren ideell for hverdagsbruk, og den passer perfekt til både avslappede og mer formelle anledninger. Med sitt tidløse design er den et flott tillegg til enhver garderobe.
- Vanskelighetsgrad: Genseren er egnet for strikkere med litt erfaring.
- Størrelser: Genseren er tilgjengelig i størrelsene XS til XXL, noe som gir en god passform for de fleste.
- Materiale: Garnet er laget av 100% australsk ull, som er både slitesterkt og varmt, perfekt for kalde dager.
- Kvalitet: Australsk ull er kjent for sin isolerende egenskap og evne til å lede fuktighet bort fra kroppen, noe som holder deg komfortabel.
- Design: Genseren har lange ermer og en høy hals, som gir full dekning og stil. Den kan strikkes i tre farger: lys grå, mørk petrol og lys petrol.
Elara-genseren strikkes med en strikkefasthet på 14 masker i glattstrikk på pinne nr. 6, noe som gir en behagelig og luftig struktur. I strikkepakken følger det med oppskrift og garnforbruk til valgt størrelse, men husk at du må kjøpe strikkepinner selv. Genseren strikkes nedenfra og opp, og den er enkel å tilpasse i lengde og fargekombinasjoner. Vi tilbyr rask levering, så du kan begynne å strikke denne flotte genseren med en gang!
Vask: Håndvask anbefales for å bevare kvaliteten på garnet.