Cortina skjerf og pulsvarmere fra Dale Garn er et stilfullt og funksjonelt sett, perfekt for kalde dager. Dette settet, laget av mykt Alpakka Forte-garn, gir både varme og eleganse. Skjerfet er langt og bredt, mens pulsvarmerne gir ekstra beskyttelse til håndleddene. Med dette settet kan du enkelt holde deg varm uten å gå på kompromiss med stilen.
- Vanskelighetsgrad: Passer for de med litt erfaring i strikking.
- Materiale: Garnet består av 80 % alpakka og 20 % nylon, noe som gir en myk og slitesterk kvalitet.
- Design: Skjerfet har en bredde på 22 cm og lengde på 210 cm, mens pulsvarmerne er designet for damer og strikkes i samme garn.
- Strikkefasthet: For skjerfet er det 23 masker glattstrikk på pinne nr. 4, og for pulsvarmerne er det 26 masker mønstret glattstrikk på pinne nr. 3,5.
- Størrelser: Skjerfet og pulsvarmerne er tilgjengelige i fargene Indigo melert og Natur.
Dette settet er ideelt for deg som ønsker et varmt og stilrent tilbehør. Skjerfet strikkes med en strikkefasthet på 23 masker, og pulsvarmerne med 26 masker, noe som gir en flott passform. I strikkepakken følger det med oppskrift og garnforbruk til begge deler. Husk å kjøpe strikkepinner, da disse ikke er inkludert. Vi tilbyr rask levering, så du kan begynne å strikke med en gang!
Vaskeanvisning: Vaskes på ullvuggeprogram ved maks 30°C, og tørkes flatt. Bruk vaskemiddel for ull/silke, og unngå skyllemiddel.