Frost genseren for herre er en stilfull og varm genser med et vakkert snøkrystallmønster. Den er laget av det myke garnet Alpaca Storm fra Viking Garn, som kombinerer superfin alpakka, merinoull og nylon. Denne genseren er ideell for hverdagsbruk, og gir både komfort og stil i enhver situasjon.
- Vanskelighetsgrad: Genseren er passende for de med litt erfaring i strikking.
- Størrelser: Genseren er tilgjengelig i størrelsene XXS til XXXL, noe som gir en god passform for alle.
- Materiale: Garnet består av 40% superfin alpakka, 40% merinoull og 20% nylon. Denne kombinasjonen gir en myk, varm og slitesterk genser.
- Kvalitet: Merinoull leder fuktighet bort fra kroppen, mens alpakka gir ekstra varme. Nylon forsterker tråden og øker holdbarheten.
- Design: Genseren har et vakkert snøkrystallmønster og strikkes med rundfelling, noe som gir et moderne og stilrent utseende.
Frost genseren strikkes nedenfra og opp, og har en strikkefasthet på 22 masker glattstrikk på pinne nr. 4, som tilsvarer ca. 10 cm. I strikkepakken følger det med oppskrift og komplett garnforbruk til valgt størrelse. Husk at strikkepinner må kjøpes separat. Vi tilbyr rask levering, så du kan begynne å strikke denne stilige genseren med en gang. Med sitt unike design og kvalitetsmaterialer, vil Frost genseren bli en favoritt i garderoben.
Vask: Håndvask anbefales for å bevare kvaliteten på garnet.