Over the Fjords-genseren er en stilren og komfortabel genser laget av Drops. Den har et vakkert design med en kombinasjon av alpakka, polyamid og ull, som gir både varme og holdbarhet. Denne genseren er ideell for hverdagsbruk, og den passer perfekt til både avslappende dager hjemme og utendørs aktiviteter.
- Vanskelighetsgrad: Genseren er designet for de med litt erfaring innen strikking.
- Størrelse: Genseren er tilgjengelig i størrelsene S til XXL, noe som gir en god passform for alle.
- Materiale: Garnet inneholder 70% alpakka, 23% polyamid og 7% ull. Alpakka er kjent for sin mykhet og varme, mens polyamid gir ekstra slitestyrke.
- Kvalitet: Alpakka er en av de fineste kvalitetene av garn, og det er perfekt for plagg som skal være behagelige mot huden.
- Design: Genseren har et elegant og tidløst design, med en klassisk passform som gjør den lett å style med ulike antrekk.
Vi tilbyr en strikkepakke som inneholder oppskrift og garnforbruk til valgt størrelse. Genseren strikkes nedenfra og opp, og har en strikkefasthet som gjør det enkelt å følge med på fremdriften. Husk å sjekke strikkefastheten med en prøvelapp før du begynner. Med vår raske levering kan du snart begynne å strikke denne flotte genseren og nyte dens mange bruksområder i hverdagen.
Vaskeanvisning: Håndvask anbefales for å bevare kvaliteten på garnet.